Bizi Arayın: Servis,bakım,tamir ve montaj işlemleri için hızlı çözüm sunalım.

HAKKIMIZDA

Klima, beyaz eşya ve kombi hizmetleri sunan işletmemiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Alanında uzman ekibimizle, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunarak, ev ve iş yerlerinizde konforu sağlamaktayız.

Uzman Kadro ve Profesyonel Hizmet

Firmamız, yılların verdiği deneyimle uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Teknisyenlerimiz, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, sürekli eğitimlerle güncel teknolojilere hakim kişilerdir. Bu sayede, cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Kaliteli Ürün ve Ekipman Kullanımı

Hizmetlerimizde kullandığımız tüm ürünler ve ekipmanlar, yüksek kalite standartlarına sahip olup, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmak için en iyi markalarla çalışmaktayız. Bu sayede, cihazlarınızın performansını ve ömrünü maksimize etmekteyiz.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet sunmak bizim önceliğimizdir. Arıza durumlarında en kısa sürede müdahale ederek, yaşam alanlarınızın konforunu yeniden sağlıyoruz. Hizmetlerimizi zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktayız.

Ekonomik ve Şeffaf Fiyatlandırma

Firmamız, sunduğu hizmetlerde ekonomik ve şeffaf bir fiyat politikası izlemektedir. Müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Hizmet öncesinde detaylı bilgilendirme yaparak, sürpriz maliyetlerle karşılaşmanızı önlüyoruz.

İletişim ve Destek

Her türlü soru, öneri ve talepleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Müşteri destek ekibimiz, size en kısa sürede dönüş yaparak, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunacaktır. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizde yer alan iletişim formunu kullanabilir ya da doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz.

Kalite ve güvenin adresi olarak, klima, beyaz eşya ve kombi hizmetlerinizde her zaman yanınızdayız.

Servis, Bakım, Tamir ve Montaj

Beko Servisi Hizmetleri

Bölgenize en yakın servis ağı, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdehale için buradayız. 7/24 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Ürünleriniz için servis, arıza,montaj ve bakım taleplerinizi hızlı çözüm sunuyoruz.

Türkiye Geneli Hizmet
Türkiye geneli tüm bölgelere hizmet verebiliyoruz. Geniş servis ağı ve uzman ekip.
Güleryüzlü Ekip
Müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten, güler yüzlü Kombi servisi.
Ekonomik Fiyatlar
Kombi servisi bakım, onarım, montaj ile yedek parça aksesuar satışında kredi kartına taksit, bütçeye dost ücretlendirme.
Profesyonellik ve Deneyim
Sektörel deneyim, kendini geliştiren, Kombi teknolojisini ve yeniliklerini takip eden servis kadrosu.
Hızlı ve Yerinde Müdehale
Arıza taleplerinin alınması ile servis sürecini başlatan, kısa sürede adresinize gelerek yerinde hizmet veren Kombi servisi.
Zengin Yedek Parça ve Aksesuar
Bakımda ve onarımda orijinal Kombi yedek parçalarının kullanımı, uzun yıllar aynı performansta Kombi kullanım garantisi.
Aynı Gün ve Hızlı Servis
Beklemeye son, en yakın mobil servis ağımız bekletmeden aynı gün ve yerinde hızlı servis imkanı. Hemen randevu oluşturun.
Çağrı Merkezi Desteği
Sorunlarınızın tespiti ve doğru personelin yönlendirilmesi ve randevu oluşturulması süreçlerinde güleryüzlü çağrı merkezimiz.


Beko Servisi Bilmeniz Gerekenler

Beko Servisi , uzman servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir servisden neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Nasıl Çalışıyoruz?

Hızlı Çözüm

04 4 Adımda Çözüm

1
01. Bizi Arayın
Kombi bakımı için telefon numaramız aracılığı ile bizi arayabilirsiniz.
2
02. Randevu Oluşturun
Uygun olduğunuz tarih ve saat için çağrı merkezimi aracılığı ile randevu oluşturun.
3
03. Gelmeden Önce Ararız
Randevu saati bilinmesine rağmen yola çıkmadan tekrar teyit için sizi ararız.
4
04. Yerinde Bakım
Uzman tekniksen ekibimiz Kombinıza gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapar. Testlerini gerçekleştirir. İşlem tamamlanır.
    ARA : 0(850) 3021573